top of page

בין הפיורדים של נורבגיה שבה מתגורר קיליאן יורנט, וחופי מיורקה, ביתו של קמפר - נוצר NNormal.

Kilian Jornet and Camper

התחילו מסע ביחד

blog-kilian-camper-top-img-1920.png

מטפס הרים ורץ שבילים בעל שם עולמי, Kilian Jornet, שיתף פעולה עם חברת ההנעלה Camper בבעלות משפחתית כדי להשיק את NNormal.

"אותם הערכים הייתה מוטיבציה חזקה להתחיל את הפרויקט הזה. הסכמנו שאנחנו צריכים דרך חשיבה ופעולה חדשה ביחס לסביבה שלנו ולפעילויות בחוץ", מסביר קיליאן יורנט. "אנחנו רוצים להיות מאוד כנים לגבי האופן שבו אנחנו מייצרים את הציוד ובקשר לתפקיד שהחברה רוצה למלא עבור החברה והסביבה. המשמעות היא שקיפות ועבודה כדי למנוע צריכת יתר על ידי בניית מוצרים עמידים. כדי שתהיה לנו השפעה מינורית על הסביבה, עלינו לעבוד עם חומרים שונים ולחקור עיצובים שונים. זו דרך ארוכה וקשה, אבל זה מה שמניע אותי ואת הצוות להתחיל את הפרויקט הזה".

המוצרים של NNormal משקפים את הפילוסופיה המשותפת של השותפות: אותנטיות ושימושיות המעניקות השראה לאנשים ליהנות ולכבד את הטבע - שליחות שמתבטאת באמצעות ציוד נצחי שהוא פונקציונלי, מכוון ביצועים ובנוי להחזיק מעמד. כל ציוד ה-Outdoor תוכנן במיורקה ונבדק בנורבגיה כפי שנרמז בשם המותג (Nor-way + Mal-lorca)

"בניית מותג חדש היא תמיד הרפתקה מרגשת מאוד, למרות שאנו מודעים לאתגרים הכרוכים בכך", אומר מיגל פלוקסה, מנכ"ל Camper וחבר בדור הרביעי של המשפחה המייסדת. "אנחנו שותפים משלימים של NNormal. ההזדמנות להרות את זה עם מישהו כמו קיליאן היא באמת ייחודית: לשלב ביצועים עם אחריות אישית מהדהד מאוד עם ה-DNA שלנו. הוא מביא את המומחיות החזקה שלו בפיתוח המוצר ואת החזון הייחודי של עולם החוץ, בעוד שקאמפר מביא חדשנות, ייצור נעליים וידע עיצובי".

Your Path, No Trace

blog-kilian-camper-bottom-1920.png

Kilian Jornet

Kilian Jornet נחשב לאחד מספורטאי ההרים הטובים בעולם. במשך 15 השנים האחרונות, הוא שלט בסצנת טיפוס הרים וריצת שבילים, וזכה בכל האליפויות והמרוצים הגדולים ברחבי העולם.

גדל בבקתה בפירנאים הספרדיים, ההרים תמיד היו מגרש המשחקים שלו בין אם ריצה, טיפוס או סקי. כספורטאי רב תחומי, הוא גם מחזיק בשיאי מהירות בהרים ברחבי העולם, כולל עלייה כפולה להר האוורסט.

כיום, קיליאן חי בנורבגיה שם הוא ממשיך לחקור את גבולותיו בספורט הרים ולעורר השראה בקהילה גדולה עם סרטים, ספרים ותוכן דיגיטלי. קיליאן הפך גם לתומך אקלים הפועל להעלאת המודעות להגנה על הסביבה.

blog-kilian-camper-logo-1024.png

CAMPER

Camper הוא סיפור חי של עסק משפחתי ומשפחה של אנשים שעובדים יחד מאז 1877, כאשר אנטוניו פלוקסה, אומן נעליים, הפגיש קבוצה של אומנים באינקה, מיורקה, והציג את מכונות הנעליים הראשונות. נוסדה בשנת 1975 על ידי לורנצו פלוקסה, נכדו של אנטוניו, קמפר בנה מותג מקורי עם איכות, נוחות, אירוניה וחדשנות באמצעות עיצוב עכשווי.

פירושו "איכר" במיורקין, ניב מקומי, קמפר מאמץ את הצנע, הפשטות ושיקול הדעת של הים התיכון. כבוד לאמנות ואומנות מעגן את הבטחת המותג ליצור מוצרים נצחיים ואיכותיים תוך התחשבות בהשפעה החברתית והסביבתית של כל אחד מהם.

כיום, המותג פועל ביותר מ-50 מדינות, המנכ"ל מיגל פלוקסה, דור רביעי של החברה בבעלות משפחתית, מוביל צוות יצירתי מגוון שמאמץ את השינוי ובוחן כל היבט של העיצוב, מפתח פתרונות שימושיים ובלתי צפויים ליצירת מוצר באיכות טובה יותר.

blog-kilian-camper-final-img-1920.png

Inspiring people to enjoy and respect nature

bottom of page