top of page
_H8A5370.jpg
עיצוב ללא שם (14).png

EVOLUTION NEVER ENDS!

בכל יום, לא משנה כמה רחוק או כמה זמן, בשביל הכיף או כדי לנקות את הראש. כל זה נחשב לריצה. בזה עוסק U-TECH Nevos 3 שלנו, וזו הסיבה שעדכנו את נעל הריצה עטורת הפרסים שלנו ב-40% יותר קצף U-TECH™ עבור התאמה מושלמת.

 U-TECH Nevos 3 החדש הוא תוצאה של המחקר היומיומי שלנו עבורך ועבור הריצה הבאה שלך. במילים אחרות: האבולוציה לעולם לא נגמרת.

aion_nxtgen_fliegend_desktop_2000_v2-2.webp

הפלא שלנו בדגם חדש!

למרות שה-U-TECH Aion היה רק ​​הדגם השני שלנו בשנת 2020, הוא  זכה בפרס ISPO היוקרתי לנעל הריצה הטובה ביותר. כעת אנו נרגשים עוד יותר להציג בפניכם את הדור הבא של U-TECH Aion פורץ הדרך! תחושת הריצה המושלמת, ההתאמה המדויקת והתפקוד הביומכני יוצא הדופן שלה כוונו היטב כדי ליצור את נעל הריצה True Motion החדשנית ביותר שלנו עד כה. גם במעבדת הביומכניקה שלנו וגם אצל רצי המבחן שלנו זה גרם להתלהבות טהורה - אנחנו מקווים שגם אתם תאהבו את זה!

עיצוב ללא שם (28).png
פטנט ה- (2).png

THE ANSWER IS          !

עיצוב ללא שם (17).png

טכנולוגית 

ה-

עיצוב ללא שם (18).png

מפחיתה את אחוז הפציעות 

50%

 ביותר מ-

מבוסס על מדע:

™U-TECH מרכז את כוח הוקטור עבור כל רץ \ צועד לאורך ציר האורך של כף הרגל. החדשנות שלנו מונעת בעיות לא פיזיולוגיות ומשפרת בעיות שנוצרו מלכתחילה. ריבוי קטגוריות כמו ניטרליות או יציבות, שרק מטפלות בסימפטומים, הופכות למיותרות. נוחות וביצועי הריצה משתפרים - תוך שמירה על רמת לחץ נמוכה. התובנות המדעיות ומחקרי הריצה חדשים לחלוטין ובכך הצלחנו ליצור נעל ריצה ייחודיית בשוק. הפתרון המהפכני לכולם.

icon_nevos_dynamischer-abdruck-1-01.png

אפקט טרמפולינה כמעט כמו לרחף: עם טכנולוגיית ™U-TECH , אתה רץ כמו על טרמפולינה נוחה מאוד. לטכנולוגית U-TECH™‎ יש החזר אנרגיה של 75%.

heavenly-comfort_300-x-300.png

רכות יוצאת דופן: טכנולוגית ה-™U-TECH עשויה מחומרים ייחודיים הנותנים רכות מקסימלית.

icon_nevos_zentriert-1-01.png

תמיכה ואבטוח: כף הרגל שלך נוחתת בצורה מאובטחת ונתמכת היטב במרכז הטכנולוגיה בצורת U.

BIOMECHANICAL RESEARCH: PAIN-FREE RUNNING

THANKS TO U-TECH™ TECHNOLOGY

מהו השילוב הטוב ביותר של שיפור ביצועים והפחתת סיכון לפציעות בריצה? לבסוף - אחרי יותר מ-25 שנים של מחקר ופיתוח של נעלי ריצה - מצאנו את התשובה: it is you! בהשראת האבולוציה, נעלי הריצה שלנו מבוססות על הצורה והתפקוד של המבנה האנושי. התוצאה: טכנולוגיית U-TECH™ המהפכנית. או במילים אחרות: התשובה היא U.

פטנט ה- U-TECH™ הוא סוליה אלסטית בצורת U המקיפה את כף הרגל - בדיוק כמו שהעקב האנושי מוקף ברקמה רכה. בדרך זו, כוחות הנוצרים על ידי כל דריכה  עוברים בצורה ישרה וממורכזת, ותנועות לא פיזיולוגיות ומזיקות (כגון הטיה וסיבוב של הברך וגיד אכילס, כפי שלמרבה הצער קורות על ידי נעלי ריצה קונבנציונליות) נמנעות מלכתחילה.


טכנולוגיית U-TECH™ שלנו היא תוצאה של מחקר מדעי-ביומכני העדכני ביותר. הוא מאפשר רצף תנועה טבעי מבלי לנסות לשנות או לתקן אותו.


U-TECH™ עובד, עבור כל סוגי הרצים כאחד:

עבור רצים ניטרליים,

בעלי פרונציה וגם עבור סיפונציה


התוצאה היא חווית ריצה חדשה ומרתקת: קלילה, בטוחה ואנרגטית להפליא. יחד עם זאת, U-TECH™ מוביל להפחתת הסיכון של פציעות שנגרמו מריצה. הצלחנו להוכיח זאת באופן מדעי, וכעת זה אושר על ידי אלפי רצים נלהבים.

kraftangriffspunkt-01.webp
meniskus-2.webp
feet-2.webp

FROM SCIENCE TO PRACTICE:
FOR HEALTHIER RUNNING

על פי המוטו "אבולוציה לעולם לא נגמרת" חשבנו על כל פרט ופרט ושיכללנו שוב את מפרטי הנעל אפילו הקטנים ביותר. התוצאה היא ה-U-TECH Nevos הנוחה ביותר שלנו עד כה. כי מעולם לא היה כל כך הרבה ריפוד. 40% יותר קצף U-TECH™ בסוליית האמצע מספק תחושת ריצה חלקה להפליא. להתאמה מושלמת ויותר חופש תנועה - במיוחד באזור האצבעות. השימוש בחומרים ממוחזרים הופך את U-TECH Nevos 3 לעמידה יותר. תרכובת גומי שפותחה לאחרונה עבור הסוליה החיצונית מספקת עמידות מוגברת והחזקה בטוחה על כל משטח. בשילוב עם רפלקטיביות של 360 מעלות לנראות טובה יותר בחושך, U-TECH Nevos 3 היא הנעל הדינמית והנוחה שלך. לכל פעילות, בכל זמן.

בדינמיקה של תנועה אינדיבידואלית. ובדיוק בגלל זה פטנט ה-U הוא הליבה של כל הנעליים שלנו.

מאז הקמתנו, אנו מבקשים לפתח את נעל הריצה עם חווית הריצה הטובה ביותר עבור כל הרצים. אבל זה תהליך שדורש מחקר ופיתוח מתמידים. זה מבוסס על המשוב שלך, המשוב של הרצים שלנו, התקדמות בייצור נעלי ריצה ומחקרים מדעיים. כל זה לוקח הרבה זמן, עבודה והקפדה שלעולם לא נגמר. עם זאת, זו הדרך היחידה שבה נוכל להצליח לבנות את נעל הריצה הטובה ביותר. נעל ריצה שמפחיתה באופן מוכח את המתח והפציעות של הרצים והופכת כל ריצה לבלתי נשכחת בו זמנית. אנו עושים את הצעד הבא  עם העדכון השני של דגם הבכורה עטור הפרסים שלנו. , U-TECH Nevos 3 

רצים מתי ואיפה שנרצה. חסרי דאגות לחלוטין. וכמה שיותר בריא -זה היה החזון שלנו מרגע שהתחלנו בשנת 2018. אבל מה  עדיין מונע מאיתנו לרוץ לעתים קרובות מדי? פציעות ריצה. יותר מ-50% מכלל הרצים נפצעים לפחות פעם בשנה. זו התוצאה של מחקר Run Better Research של laufen.de, אוניברסיטת הספורט הגרמנית קלן, והמעבדה למחקר ביומכניקה ומדעי הספורט. המטרה שלנו היא לשנות זאת בעזרת מומחי הקמעונאות שלנו. מכיוון שבהשוואה לטכנולוגיות אחרות של נעלי ריצה, טכנולוגיית U-TECH™ שלנו מורידה את הסיכון לפציעות ריצה בצורה הטובה ביותר. בפרט, ניתן להפחית את התרחשותן של פציעות ברכיים ביותר ממחצית - עבור כל קבוצות הרצים. בין אם אתה רץ נייטרלי, בעל ספונציה או פרונציה, צורת ה-U המוגנת בפטנט שלנו מאפשרת מעבר טבעי ותומכת 

צילום מסך 2024-03-19 120159.png
bottom of page